Powiadomienia

Multimedia

Spotkanie KWC diecezji gliwickiej

Relacja

13 lutego 2014r. W parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Sowicach uczestniczyliśmy w spotkaniu członków, kandydatów i sympatyków KRUCJATY WYZWOLENIA CZŁOWIEKA.
Spotkanie rozpoczęło się adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele, następnie przeszliśmy do salki , gdzie ksiądz Tomasz Rak zaproponował spotkanie formacyjne KWC ,, Być z innymi” czyli o wspólnocie. Było to drugie spotkanie. Na pierwszym w listopadzie było nas ok.15 osób, tym razem Duch Święty przyprowadził 34 osoby, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem.
Szczególnie cieszyła nas obecność trzech kapłanów z naszej diecezji oraz kleryka...Dziękujemy Panu Bogu za to, że dotyka naszych serc i uwrażliwia nas na problemy ludzi uzależnionych...
Od niedawna działa strona internetowa ,,Wolność nie istnieje bez prawdy” ( http://www.trzezwoscgliwice.pl/ ), o której poinformował nas ks. Tomasz Rak, który jest diecezjalnym referentem do spraw duszpasterstwa trzeźwości.

W sposób szczególny chcielibyśmy zwrócić uwagę na:
Postanie grupy KWC rejonu zabrzańskiego, które jest owocem spotkań w Sowicach. Pierwsze takie spotkanie będzie miało w sobotę 01.03 o godz. 16.00 w parafii św. Anny w Zabrzu.
7-9 marca 2014 REKOLEKCJE TRZEŹWOŚCIOWE Parafia NSPJ w Koszęcinie
Więcej informacji znajduje się na w/w stronie internetowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego spotkania, które nam udostępnił Darek Szajkowski:

http://1drv.ms/1cROhr8

Zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się w czerwcu, ale dokładną datę jeszcze podamy.

 

Danka i Teodor Niemiec

Wesele Wesel 2020

Ks. Mirosław Kszczot, Ks. Władyslaw Zązel, Koordynatorzy z Komitetem Organizacyjnym oraz Stowarzyszenie Wesele Wesel mają zaszczyt zaprosić do Radomia na XXVI Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe Wesele Wesel w dniach 30.7.-2.8.2020.

ORDW w Wilnie

Zapraszamy członków KWC na ORDW w Wilnie w terminie 11-19 lipca 2020.