Powiadomienia

Multimedia

Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia

Program WWW przewiduje weekendowy cykl rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, składający się z konferencji, seminariów, warsztatów, mitingów otwartych, spotkań w małych grupach, nabożeństw, modlitw wstawienniczych i wspólnych posiłków.

Nasze działania zakładają przeciwdziałanie uzależnieniom społecznym i przywrócenie osób wykluczonych społecznie do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie.
Naszym pragnieniem jest dotarcie do możliwie najszerszej liczby osób, kilkuset uczestników w tym dzieci, młodzieży i dorosłych. Warsztaty odbędą się w dniach 5-7 lipca 2013 w Szkole Podstawowej nr. 17 przy ulicy 1-go Maja 105, dzielnica Sobiecin w Wałbrzychu.

Wspólnie pragniemy ukazywać żywego Chrystusa.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych i odpowiedzialnych za różne wspólnoty i stowarzyszenia do zaangażowania się w to dzieło. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w pierwszą sobotę miesiąca tj. 1-go czerwca br. o godz. 8.00 Mszą Świętą i adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu przy ulicy Poznańskiej 7. Następnie około godz. 9.00 przejdziemy do salki na spotkanie i telekonferencję z o. Donatem ;)

Szczęść Boże!

Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie Diecezji Świdnickiej
Marek i Iwonka Kurowscy
tel. 74 843 45 37
e-mail: krucjata.swidnica@gmail.com
Strona internetowa: http://wyzwolenie.racerit.com
 

 

05.07 - 07.07

Oaza Rekolekcyjna Diakonii Wyzwolenia - Rościnno

W dniach od 7 do 11 listopada 2019r. Centralna Diakonia Wyzwolenia organizuje w Ośrodku Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie diecezji gnieźnieńskiej w Rościnnie, Oazę Rekolekcyjną Diakonii Wyzwolenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Dziełem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, których twórcą jest Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki(szczególnie z filii pelplińskiej i poznańskiej).

Rekolekcje: Rola Matki Bożej w Dziele Wyzwolenia

"Rola Matki Bożej w Dziele Wyzwolenia - czyli Niepokalana Matka Kościoła Patronką Krucjaty Wyzwolenia Człowieka". Rekolekcje odbędą się w terminie 10-13.Październik 2019 r. w Swarzewie