Powiadomienia

Multimedia

ZAPISY! Szkolenie: Lokalni Liderzy Trzeźwości - Katowice

26.10.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu Lokalnych Liderów Trzeźwości w służbie Narodowego Programu Trzeźwości. 

Szkolenie odbędzie się w Katowicach  w sobotę 26 października 2019 roku w godzinach 10.00- 17.00  w sali 101 Wydziału teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ulicy Jordana 18. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy składać przez formularz tutaj>>

Jak ograniczyć spożycie alkoholu wśród młodzieży i zaangażować społeczności lokalne do promocji abstynencji – o tym będą mówić eksperci podczas konferencji szkoleniowej. „Lokalni liderzy trzeźwości w służbie Narodowego Programu Trzeźwości” to inicjatywa, której organizatorami są Ruch Światło-Życie i Stowarzyszenie „Diakonia Ruch Światło-Życie”. Jest ona realizowana we współpracy z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Konferencją Episkopatu Polski. Projekt finansują NFZ i Ministerstwo Zdrowia. 

Treści szkolenia

  • :"Ku trzeźwości Narodu" - bp Tadeusz Bronakowski
  • "Sprzedawcy alkoholu" - Andrzej Wojciechowski
  • "Skazani na reklamę?" - Katarzyna Owczarek
  • oraz kampania społeczna "#Nierozerwalni" i Ogólnopolska Kampania Edukacyjna "Ciąża bez alkoholu" 

Dzięki szkoleniu będziesz odpowiednio przygotowany do samodzielnego prezentowania konferencji w Twoim lokalnym środowisku.

Rekolekcje ORDW last minute 2020

Zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Wyzwolenia pod Częstochową. Uwaga! Idea Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jest zaraźliwa jak wirus, ale warto się zarażać tą bezpieczną Nową Kulturą :)